Aktualności
Tutaj jesteśstrona główna | Aktualności

Aktualności

I Turniej Oldbojów

Pogoda zdecydowanie nie była łaskawa dla organizowanego przez Stowarzyszenie Sportowe Tigers Prudnik I Turnieju Oldbojów 2013. Przeniesiony z pierwotnego terminu ze względu na silne mrozy turniej, odbył się ostatecznie 1 maja przy deszczowej aurze.

Publikacja: 2013-05-13

Być może to właśnie nienajlepsza pogoda była przyczyną słabej frekwencji, bowiem z zaproszonych siedmiu zespołów do udziału w turnieju stawiły się cztery (po dwa w każdej z kategorii wiekowych).

W otwarciu imprezy oraz wręczeniu nagród wzięli udział Starosta Powiatu Prudnik Radosław Roszkowski oraz zastępca Burmistrza Prudnika Stanisław Hawron.

W kategorii wiekowej 30-45 stanęły naprzeciwko siebie drużyny Tigers Prudnik i Starostwo Powiatowe Prudnik. Mecz, który toczył się w przyjaznej atmosferze okraszony został bardzo ładnymi bramkami. Ostatecznie padł wynik 7:6 (3:2) dla Starostwa. Bramki dla Tigersów strzelali: Maciej Chucherko, Marcin Zbroniec, Zbigniew Wilk; dla Starostwa: Krzysztof Pieczara, Stanisław Stadnicki, Dariusz Trojak.

W kategorii wiekowej 45+ spotkały się zespoły Tigers Prudnik i Szable Pana Andrzeja. Tu, lepsi okazali się zawodnicy Tigers’ów, którzy pokonali rywali 6:5.

Galeria zdjęć na Facebooku lub galeria zdjęć na naszej stronie.

Nikt jeszcze nie skomentował tej aktualności - możesz być pierwszy

Treść komentarza (pole obowiązkowe)
Proszę wpisać treść swojego komentarza

Twój podpis (pole obowiązkowe)
Proszę się podpisać

Akceptacja regulaminu
Przeczytaj, a poniżej zaakceptuj nasz regulamin!

Regulamin umieszczania komentarzy w serwisie www.tigers-prudnik.pl

  1. Komentarze publikowane w serwisie www.tigers-prudnik.pl muszą być zgodne z zasadami określonymi w niniejszym regulaminie.
  2. Komentarz nie może zawierać treści pornograficznych, treści nawołujących do przemocy, gróźb, treści wulgarnych, obraźliwych, godzących w godność drugiej osoby lub naruszających jej prywatność, treści szerzących lub propagujących rasizm lub odnośników to źródeł zewnętrznych zawierających wyżej wymienione treści.
  3. Komentarz nie może zawierać treści reklamowych.
  4. Komentarze łamiące zasady określone powyższym regulaminem będą usuwane.
  5. Data, godzina oraz adres IP, z którego wysyłany jest komentarz są rejestrowane.
  6. W przypadku nagminnego łamania zasad komentowania z konkretnego adresu IP, możliwość komentowania z tego adresu zostanie zablokowana.
  7. Umieszczanie komentarzy w serwisie www.tigers-prudnik.pl jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.
  8. Stowarzyszenie Sportowe Tigers Prudnik nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów.


Twoje IP, które zostanie zapisane w systemie to: 52.91.245.237

Jeśli poprawinie wypełniłeś wszystkie pola, to kliknij przycisk poniżej

+ Wróć do przeglądania aktualności