Aktualności
Tutaj jesteśstrona główna | Aktualności

Aktualności

Prace nad Piknikiem sportowym Prudnik Cup 2014 już rozpoczęte.

Piknik Sportowy Prudnik Cup 2013 zakończył się ogromnym sukcesem. Ten sukces nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie wielu instytucji, firm i osób prywatnych. Jesteśmy dzięki temu bardzo zmobilizowani do organizacji kolejnego, tym razem jubileuszowego, bo piątego już Pikniku Sportowego Prudnik Cup 2014.

Publikacja: 2013-10-21

Przez dotychczasowe 4 edycje, udało nam się namówić do udziału w różnych konkurencjach ponad dwa tysiące zawodników, w większości z Ziemi Prudnickiej, ale również z takich miast jak Gdańsk, Poznań, Warszawa, Kraków, Wałbrzych, Wrocław, Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Bielsko Biała i z wielu innych miast w całej Polsce oraz gości z Czech, Niemiec, Irlandii, Anglii, a nawet Republiki Południowej Afryki. Można powiedzieć, że dzięki tej imprezie udaje się nam namówić społeczność nie tylko Prudnika i okolic do ruchu, uprawiania różnorodnych dyscyplin sportowych, co za tym idzie zdrowego trybu życia, co jest największym sukcesem tej imprezy.

Podczas tylko ubiegłorocznej edycji przez Park Miejski w Prudniku w dniu Pikniku przeszło ponad cztery tysiące osób.

Przez 4 lata Pikniku na rzecz dzieci oraz osób potrzebujących, zebraliśmy kwotę blisko 25 tysięcy złotych, przeznaczoną w głównej mierze na terapię, rehabilitację i inne potrzeby.

Tym razem termin Pikniku wyznaczyliśmy na 13 września 2014 roku.

Wzorem lat ubiegłych, głównym celem Pikniku Sportowego Prudnik Cup 2014 będzie kwesta charytatywna na rzecz potrzebującego dziecka z naszej okolicy, oparta w głównej mierze na licytacjach atrakcyjnych przedmiotów podczas aukcji, którym towarzyszyć będą zawody sportowe prowadzone w 14 dyscyplinach oraz koncerty muzyczne na piknikowej scenie.

Podczas całodniowej imprezy w plenerze odbędą się m.in. turnieje: piłkarski w dwóch kategoriach, koszykówki i siatkówki, szachowy, tenisa ziemnego, stołowego, ogólnopolski festiwal-zlot „Free-Run” (Parkour), zawody w kolarstwie, biegach, rowerowym torze przeszkód, łucznictwie, piłkarzykach, na skate parku, wyścigi na rolkach, jak również wystawa psów nierasowych oraz koncerty znakomitych zespołów muzycznych.

Jako Stowarzyszenie Sportowe Tigers Prudnik organizujemy Piknik Sportowy Prudnik Cup, jak również wiele innych imprez i spotkań, całkowicie społecznie.

Nie jesteśmy w stanie udźwignąć tak dużej imprezy bez Państwa wsparcia.

Dlatego już dziś zwracamy się z prośbą o zarezerwowanie środków w budżecie na rok 2014, dzięki którym będziemy mogli zorganizować kolejny Piknik dla społeczności Powiatu, Gminy i Miasta Prudnik.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o możliwych pakietach sponsorskich.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Prezes Stowarzyszenia Sportowego Tigers Prudnik – Andrzej Iwancecki: 509 419 705, Vice Prezes - Grzegorz Pawlak: 602 878 502.

Zarząd Stowarzyszenia Sportowego Tigers Prudnik.

Nikt jeszcze nie skomentował tej aktualności - możesz być pierwszy

Treść komentarza (pole obowiązkowe)
Proszę wpisać treść swojego komentarza

Twój podpis (pole obowiązkowe)
Proszę się podpisać

Akceptacja regulaminu
Przeczytaj, a poniżej zaakceptuj nasz regulamin!

Regulamin umieszczania komentarzy w serwisie www.tigers-prudnik.pl

  1. Komentarze publikowane w serwisie www.tigers-prudnik.pl muszą być zgodne z zasadami określonymi w niniejszym regulaminie.
  2. Komentarz nie może zawierać treści pornograficznych, treści nawołujących do przemocy, gróźb, treści wulgarnych, obraźliwych, godzących w godność drugiej osoby lub naruszających jej prywatność, treści szerzących lub propagujących rasizm lub odnośników to źródeł zewnętrznych zawierających wyżej wymienione treści.
  3. Komentarz nie może zawierać treści reklamowych.
  4. Komentarze łamiące zasady określone powyższym regulaminem będą usuwane.
  5. Data, godzina oraz adres IP, z którego wysyłany jest komentarz są rejestrowane.
  6. W przypadku nagminnego łamania zasad komentowania z konkretnego adresu IP, możliwość komentowania z tego adresu zostanie zablokowana.
  7. Umieszczanie komentarzy w serwisie www.tigers-prudnik.pl jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.
  8. Stowarzyszenie Sportowe Tigers Prudnik nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów.


Twoje IP, które zostanie zapisane w systemie to: 54.146.227.92

Jeśli poprawinie wypełniłeś wszystkie pola, to kliknij przycisk poniżej

+ Wróć do przeglądania aktualności