Piknik Sportowy Prudnik Cup 2013 zakończył się ogromnym sukcesem. Ten sukces nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie wielu instytucji, firm i osób prywatnych. Jesteśmy dzięki temu bardzo zmobilizowani do organizacji kolejnego, tym razem jubileuszowego, bo piątego już Pikniku Sportowego Prudnik Cup 2014.
+ czytaj całość [Liczba komentarzy: 0]

News

Tigers Prudnik Mistrzem Polski Oldbojów +50

Publikacja: 2013-09-23

W dniach 20-22 września 2013 roku w Polanicy Zdrój odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Polski Oldbojów w Piłce Nożnej w kategorii +50. Organizacją Mistrzostw zajął się Jan Tyrała z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Polanicy Zdrój. Mistrzostwa odbyły się pod honorowym Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu.

News

Prudnik Cup 2013 zbliża się wielkimi krokami

Publikacja: 2013-06-03

W dniu 15 czerwca 2013 roku, już po raz czwarty organizujemy w Parku Miejskim Piknik Sportowy Prudnik Cup, w tym roku pod hasłem: Prudnik Nasze Miasto – Razem Możemy Więcej.

News

GOL7: Niewykorzystana szansa

Publikacja: 2013-05-20

To było ważne spotkanie ze względu na pozycję Tigers’ów w tabeli. Zwycięstwo pozwalało na utrzymanie kontaktu z górą tabeli, porażka zdecydowanie od niej oddalała. Mimo, że faworytem spotkania był wyżej notowany, były mistrz GOL, zespół FC Ulisses, to z przebiegu meczu nie było widać aż tak znacznej różnicy. Prudniczanie, zwłaszcza w drugiej połowie zagrali bardzo dobrze i niewiele zabrakło by w tym spotkaniu zdobyć choć 1 punkt. Bramki dla Tigers’ów zdobyli: Aleksander Isalski (2), Przemysław Galert (2).

News

GOL6: Wynik lepszy od gry

14 maja w zaległym spotkaniu 6. kolejki GOL drużyna Tigers Prudnik pokonała Partyzantów Stary Las 7:4. Mimo nienajlepszej gry prudniczanie w końcu zagrali skutecznie, wykorzystując nadarzające się okazje do zdobycia bramki. Ostatnie minuty meczu przyniosły dosyć agresywną grę Partyzantów, którzy walczyli do końca o dobry wynik. Bramki dla prudniczan zdobyli: Marek Janik, Rafał Gajek (2), Zbigniew Wilk (2), Przemysław Galert, Łukasz Pawłowski.

News

I Turniej Oldbojów

Publikacja: 2013-05-13

Pogoda zdecydowanie nie była łaskawa dla organizowanego przez Stowarzyszenie Sportowe Tigers Prudnik I Turnieju Oldbojów 2013. Przeniesiony z pierwotnego terminu ze względu na silne mrozy turniej, odbył się ostatecznie 1 maja przy deszczowej aurze.

News

GOL: Przełamanie

Publikacja: 2013-05-05

Pięć tygodni musieli czekać zawodnicy Tigers Prudnik na pierwsze zwycięstwo w Głuchołaskiej Orlik Lidze. W ostatnią sobotę, kontrolując przebieg wydarzeń na boisku, pokonali ostatnią drużynę w tabeli – Weterani 8:4. Bramki dla prudniczan zdobyli: Maciej Chucherko (2), Arkadiusz Rams, Marek Janik, Grzegorz Pawlak, Mariusz Jankowski, Aleksander Isalski i Przemysław Galert. Mecz 6. Kolejki Tigers Prudnik – Partyzanci Stary Las został przełożony ze względu na udział prudniczan w turnieju Polanica Cup 2013.

News

GOL: Wypunktowani

Publikacja: 2013-04-29

W ostatni weekend zespół Tigers Prudnik zmierzył się z jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek - drużyną Policji. W pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 0:1. Nie było widać zdecydowanej różnicy w grze obu drużyn i to prudniczanie mieli lepsze sytuacje do zdobycia bramki, jednak razili nieskutecznością w decydujących momentach. Niemoc strzelecką Tigersów wykorzystali zawodnicy Policji, którzy w drugiej połowie po składnej grze zdobyli kolejne bramki i ostatecznie zwyciężyli 5:0.

News

Witamy wiosnę - I turniej oldbojów

Publikacja: 2013-04-25

Już 1 maja z inicjatywy Tigers Prudnik na prudnickim Orliku zostanie rozegrany turniej oldbojów w kategoriach 3-45 i 45+. Szczegóły na plakacie.

News

GOL 2013 (3. kolejka)

Publikacja: 2013-04-20

To było spotkanie najmłodszej (Adrenalina) i najstarszej (Tigers Prudnik) wiekowo drużyny tegorocznej edycji GOL. Przeciw szybkim zawodnikom głuchołaskiej drużyny prudniczanie przeciwstawili przewagę wzrostu i siły. Mecz mógł zakończyć się zwycięstwem Tigers Prudnik, jednak w ostatniej minucie meczu nie wykorzystali rzutu karnego, remisując ostatecznie 5:5. Bramki dla prudniczan zdobyli: Grzegorz Pawlak (1), Mariusz Jankowski (2), Łukasz Pawłowski (2).